finnish english
Tilaa kaikelle - soita numeroon 0207 007 700* ...tai KLIKKAA TÄSTÄ niin otamme yhteyttä

Mikä on sinulle sopivin toimipiste?

Varastot Helsinki, Espoo, Vantaa, Turku

Meillä on monenlaisia säilytystiloja pääkaupunkiseudulla ja Turussa. Alta löydät kaikki toimipisteemme sekä esimerkkivarastot ja -hinnat, valitse sinulle sopivin toimipiste ja lähetä tiedustelu, soita tai lähetä sähköpostia. Jos esimerkkien joukosta ei löydy sopivaa tilaa, älä huolestu, toimipisteistämme on vapaana myös muita varastokokoja. Vuokraa Pelicanilta 1-100m² siisti ja turvallinen pienvarasto!

 

Toimipisteemme

Map

Ala-Tikkurila

Härkävaljakontie 28
00750 Helsinki

Puh: 0207 007 720

ala-tikkurila@tilaakaikelle.fi

Map

Herttoniemi

Hitsaajankatu 8
00810 Helsinki

Puh: 0207 007 715

herttoniemi@tilaakaikelle.fi

Map

Hesperian puisto

Mannerheimintie 40
00100 Helsinki

Puh: 0207 007 745

toolo@tilaakaikelle.fi

Map

Itäharju - Turku

Kalevantie 11
20520 Turku

Puh: 0207 007 760

itaharju@tilaakaikelle.fi

Map

Kilo

Kilonkartanontie 1
02610 Espoo

Puh: 0207 007 725

kilo@tilaakaikelle.fi

Map

Konala

Paperitie 5
00390 Helsinki

Puh: 0207 007 735

konala@tilaakaikelle.fi

Map

Lauttasaari

Vattuniemenkatu 20
00210 Helsinki

Puh: 0207 007 780

lauttasaari@tilaakaikelle.fi

Map

Länsikeskus - Turku

Niitunniskantie 18
20320 Turku

Puh: 0207 007 760

itaharju@tilaakaikelle.fi

Map

Olari

Piispanmäentie 8
02240 Espoo

Puh: 0207 007 730

olari@tilaakaikelle.fi

Map

Ruoholahti

Köydenpunojankatu 15
00180 Helsinki

Puh: 0207 007 780

lauttasaari@tilaakaikelle.fi

Map

Tammisto

Sähkötie 12
01510 Vantaa

Puh: 0207 007 740

tammisto@tilaakaikelle.fi

Map

Töölö

Mannerheimintie 102
00250 Helsinki

Puh: 0207 007 745

toolo@tilaakaikelle.fi

Map

Vallila

Mäkelänkatu 62
00520 Helsinki

Puh: 0207 007 710

vallila@tilaakaikelle.fi

Ota yhteyttä!

Ota meihin yhteyttä!

Täytä yhteystietosi, valitse kohde, kerro meille varastointitarpeestasi ja lähetä yhteydenottopyyntö. Olemme sinuun pian yhteydessä!


Tällä lomakkeella voit myös kysyä lisätietoja, jos et löydä täältä etsimääsi tietoa sivuiltamme.


Puh: 0207 007 700

E-mail: info@tilaakaikelle.fi

Ota yhteyttä

Täytä yhteystietosi, valitse kohde, kerro meille varastointitarpeestasi ja lähetä yhteydenottopyyntö. Olemme sinuun pian yhteydessä!


Tällä lomakkeella voit myös kysyä lisätietoja, jos et löydä täältä etsimääsi tietoa sivuiltamme.

Ota yhteyttä

Kiitos yhteydenotostasi, otamme sinuun mahdollisimman pian yhteyttä.
Soita meille 0207 007 700, autamme mielellämme kaikissa varastointiin ja pakkaamiseen liittyvissä kysymyksissä!

Jokin meni pieleen.
Yritä myöhemmin uudelleen tai soita meille 0207 007 700.